Site Kuralları

1. Otele Kayıt
Odalar konaklama hizmeti içindir. Odalarda konaklayan her bir kişinin resepsiyonda kaydı oluşturulmak zorundadır. Konaklayacak misafirlerin otele giriş esnasında pasaport veya kimlik kartını ibraz etmesi gerekmektedir. Kayıtlı olmayan ziyaretçilerin odaya girişi yasaktır. Kayıtsız misafirler için 1 kişilik ekstra ücret odada konaklayan misafirimizin hesabına yansıtılacaktır. Otelimizin dolu olduğu bir tarih için talebinizi Rezervasyon Bekleme Listesi’ne alabiliriz ve yer açılması durumunda talebinize öncelik veririz.

2.Otele Giriş/Çıkış
Otelimize girişler saat 14:00’da başlar. Çıkışlar en geç saat 12:00’a kadar yapılır. Özellikle çıkış saatine göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.

3.Erken Giriş/Çıkış
Otelimize saat 14:30’dan daha erken bir saatte giriş yapmak isteyen misafirlerimizin odaları hazırsa yerleşebilmektedirler. Erken giriş yapan misafirlerimizin geldikleri sabah, kahvaltı talepleri ekstra ücrete tabiidir.

4.Oda Tipi ve Seçimi
10 odalı bir tesis olduğumuzdan dolayı müşterilerimiz rezervasyon öncesinde kalmak istedikleri odayı müsaitlik durumuna göre seçebilirler. Ödemesi yapılan oda satıştan çekilerek adınıza kesin rezervasyon formu gönderilir.

5.Dışarıdan Satın Alınan Gıda Maddeleri
Otelimize dışarıdan yiyecek içecek getirilmesine ve ortak alanlarda tüketilmesine izin verilmemektedir. Bu gıda maddeleri yüzünden misafirlerimizin karşılaşacağı herhangi bir sağlık problemine karşı sorumluluk kabul edilmemektedir.

6.Çocuklu Aileler
Çocukları, her zaman ebeveynleri ile beraber otelimizde görmekten mutlu oluruz. 18 yaş altındakiler, ebeveynleri eşliğinde konaklayabilir. Çocuklarınızın kimliklerini yanınızda getirmeyi lütfen unutmayınız. Odalarımızda ek yatak yerleşimi sıkışıklığa sebep olmaktadır. Bu sebeple 2 veya daha fazla çocuklu ailelerin rahat etmeleri için yan yana 2 oda veya stüdyo oda tutmalarını önermekteyiz. Ek yatak ve bebek yatağı 0-7 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 7 yaş üzeri çocuklar için ücretlidir. Çocuklar terasta asla yalnız bırakılmamalıdır ve odadaki mobilyalara tırmanmasına izin verilmemelidir. Merdiven vb. yerlerde çocuklara refakat edilmelidir.

7.Alkollü İçecek Servisi
Alkollü içecekler sadece 18 yaş üstündeki yetişkinlere satılır ve servis edilir. Lütfen kimliğinizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

8.Rezervasyon Güvenliği
Turizm Bakanlığınca Konaklama Tesisleri için belirlenmiş olan “Turizm ve Otel İşletmeciliği Etik Kuralları” gereği üst üste çifte rezervasyon alınarak misafirlerin mağdur edilmemesi adına istenilen odaların ücretinin tamamı tahsil edilir ve satıştan çekilir.

9.İptal ve İade Kuralları
Online rezervasyon sayfalarından veya telefon ile yapılan rezervasyonlarda konaklama tarihinden 7 gün kalana kadar rezervasyonunuz koşulsuz olarak iptal edilebilir ve para iadesi yapılır. Konaklama tarihinize 7 günden daha az bir süre kaldığında iptal veya iade talebi kabul edilmez. Erken ayrılışlarda herhangi bir ücret iadesi ya da iskonto yapılmaz. Hera Otel web sayfasından yapılan rezervasyonlarda ise seçtiğiniz rezervasyon koşuluna göre iade işlemi yapılır.

10.Odalarda Hijyen Kuralları
Hijyen kuralları nedeniyle hiçbir hayvan kabul edilmez. Bu kuralın çiğnenmesi durumunda kalınan her gün için gecelik oda ücreti kadar ceza alınır. Odaların içinde ve otelin üstü kapalı olan genel alanlarında sigara ve tütünlü mamuller içilmesine izin verilmemektedir. İçildiği takdirde kanunlar uyarınca para cezası uygulanır. Oda balkonu ve açık alanlarda serbesttir.

11.Değerli Eşyalar
Değerli eşyalarınızı resepsiyon görevlisine teslim edebilirsiniz. Özel eşyalarınızın kaybolması veya çalınması durumunda sorumluluk kabul edilmez.

12.Sabah Kahvaltısı
Sabah kahvaltımız açık büfe olup saat 8:00-11:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Büfede bulunmayan yiyecek ve içecekler ücretlidir. Dışarıdan gelen misafirleriniz açık büfeden ücreti karşılığında faydalanabilirler.

13.Otopark
Otelimizde konaklayan misafirlerimiz ve onların misafirleri için otoparkımız ücretsizdir.

14.Zarar, ziyan
Müşteri kendisi, beraberindekiler veya konukları ya da sorumluluğu altındaki kişiler tarafından otele verilecek hasar ve zararlardan tam sorumludur. Otel eşyasına zarar verilmesi (veya çalınması) durumunda misafirlerimiz otelin belirlediği veya gelen servisin talep edeceği bedeli ödemeyi taahhüt eder.

15.Kişisel Emniyet
Otelin kontrolü dışındaki hiçbir kaza veya yaralanma ile ilgili sorumluluk kabul etmez.

16.Kat Hizmetleri
Odalarımız her gün kat görevlilerimiz tarafından ziyaret edilir ve temizlenir. Değişmesini istediğiniz havlularınızı yere bırakmanız, değişmesini istemiyorsanız havlunuzu asmanız görevlimizin sizi anlamasını sağlar. Oda temizliği istenmediği takdirde resepsiyon görevlisine bildiriniz.

17.Kat Hizmetleri
Odalarımız her gün kat görevlilerimiz tarafından ziyaret edilir ve temizlenir. Değişmesini istediğiniz havlularınızı yere bırakmanız, değişmesini istemiyorsanız havlunuzu asmanız görevlimizin sizi anlamasını sağlar. Oda temizliği istenmediği takdirde resepsiyon görevlisine bildiriniz. Saç boyası kullanan misafirlerimizin beyaz havlulardan ve yastık kılıflarından bu boyaların çıkmaması nedeniyle kendi tekstillerini getirmeleri gerekmektedir.

18.Kuru Temizleme ve Ütü Talepleri
Kuru temizleme ve ütü hizmeti kat görevlilerimiz tarafından yapılır ve parça başı ücret alınır.

E-Posta Aboneliği

Email listemize kaydolarak tüm gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin